YOĞUN TRAFİK SİTE YAYINI

Sitenizi Cloud Mimarisine Taşıyalım

5651 Log Kaydı

Yasal zorunluluk olan internet trafiğinin zaman damgalı olarak kayıt altına almanız için ekonomik çözümler.

Eposta Sunucusu

Kurumunuza Özel Eposta Sunucusu

Cloud Mimarisi

Hız ve Güvenlik Önemliyse

Suncularınızın yüksek trafik altında hız kaybı olmadan çalışabilmesini sağlar. Kuruluan Cloud Mimarisi sayesinde istediğiniz sunucuyu sistemde kesinti olmadan devreden çıkarabilir veya yenisini ekleyebilirsiniz. İster kendi sunucularınız ister bizim altyapımızda sorun yaşadığınız web sitenizi tüm taleplere cevap verecek yapıya kolay bir şekilde kavuştururuz.

99.96% Uptime Garantisi

Kesintisiz hizmet

Sahib olduğunuz suncuların kesintisiz bir şekilde çalışmasını garanti ediyoruz. Kurulacak doğru yapıyla firmanız için çok önemli olan kesintisiz çalışma ortamını size sunuyoruz.

Eposta Sunucusu

Kuruma özel sunucu

Firmanızdaki yoğun eposta trafiği hizmet aldığınız servis sağlayıcı tarafından taleplerinizi karşılamıyorsa kendi eposta sunucunuza sahip olma vaktiniz gelmiş demektir. Sınırsız kapasite ve kullanıcı sayısına olanak sağlayacak eposta sistemimiz sayesinde iş veriminiz çok daha artacaktır.

FireWall

Güvenlik Ve İnternet Kontrolü

Firma içindeki tüm internet trafiğinizi kontrol altına alabilir ve tüm trafiğinizi yasal kanun olan 5651 e göre loglayarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Yapı esnekliği sayesinde firmanız içerisindeki tüm internet trafiğinizi detaylı bir şekilde raporlamanıza olanak sağlayacaktır.